Zabezpečovací technika

Jsme tu pro vás…Zabýváme se montáží alarmůJABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.

Postaráme se také o vaše stávající zabezpečovací systémy různých značek (ne jen Jablotron). Zajistíme pravidelný, či jednorázový servis.

Zabezpečení rodinného domu či firemního objektu nejen v Plzeňském kraji

zabezpečovací systém JablotronProč si zvolit nás:

  • Zabezpečovací systémy montujeme již od roku 1999. Získané zkušenosti a pravidelná školení zaručují kvalitní návrh a realizaci zabezpečení. 
  • Poskytujeme profesionální služby na zabezpečení Vašeho rodinného domu, chaty, skladu, bytu, nebo i historického zámku ale také objekt rozsáhlé či malé firmy nejen v okresech Klatovy, Domažlice a Plzeň.
  • Jsme certifikovanými montážními partnery společnosti Jablotron, která je předním Českým výrobcem zabezpečovací techniky.
  • Máme v Plzeňském kraji dlouhodobou tradici, za tuto dobu jsme nainstalovali velké množství alarmů do domů či domácností  a to i za hranicemi Plzeňského kraje.

Jak zabezpečíme váš dům ve třech krocích?

  1.  Analýza aktuálního stavu a plán realizace zabezpečovacího systému.
  2.  Profesionální montáž.
  3.  Připojení alarmu na pult centralizované ochrany.
  • Alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revoluční systém určený k ochraně objektů, který Vám dle požadavku navrhneme v drátové i bezdrátové variantě. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Alarm JABLOTRON 100+ Vám také připojíme na Tísňovou linkou na 3 měsíce zdarma, kde operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z alarmu a v případě potřeby Vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k prověření situace.

Kvalitní alarm

Elegantní design a snadné ovládáníProfesionální montáž
Konzultace, profesionální montáž a zaškolení
Tísňová linka JABLOTRON Vás střeží ve dne v noci Zásah při poplachu
Prověření situace na objektu a zásah při mimořádných situacích
.

Ovládání zabezpečení Vašeho objektu

Ať už potřebujete zapnout alarm, rozsvítit světlo na zahradě nebo otevřít garáž, vždy máte několik možností, jak to udělat. Ovládat alarm můžete přes klávesnici, mobilní či webovou aplikaci, nebo přes klíčenku.

Klávesnice se segmenty

Klávesnice je navržena tak, aby ji dokázaly ovládat i Vaše děti. Zajištěné a odjištěné segmenty poznáte na první pohled, k autorizaci postačí speciální čip či čtyřmístný kód.

Jednoduché ovládání

Možnost zajištění různých částí domova

Snadná autorizace

Přehledná signalizace stavu systému

Mobilní aplikace

Ovládejte svůj alarm s aplikací MyJABLOTRON odkudkoliv – z práce či z dovolené!

Zobrazení aktuálního stavu alarmu

Ovládání pomocí virtuální klávesnice

Sdílení přístupu s rodinou či kolegy

Stáhněte si aplikaciAppstoreGoogle Play

Poznejte další chytrá řešení

Alarm JABLOTRON 100+ umí nejen spolehlivě ochránit Vaše blízké a majetek, ale i spoustu automatizačních funkcí – ať již chcete otevírat garáž probliknutím světel, regulovat topení, či nastavit rozsvícení na určitý čas.

IP kamery pro maximální zabezpečení

Propojeno s alarmem JABLOTRON 100+

Při poplachu vytváří automaticky minutový záznam

Okamžitý přehled v aplikaci MyJABLOTRON

jablotron kamera